Mese habbal
Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.

3 Comments:
Ez pont olyan aranyos, mint a "Ki csinált ilyen szépre?". De az már nagyon régen volt...
Hát az is mintha most lett volna. Judit fésült, de melyikünket is?
Hát TÉGED, kedves Névtelen! :)
Megjegyzés küldése
<< Home