Mese habbal

Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.

hétfő, május 19, 2014

A könnycsepp

Evés közben mindig kigurul egy könnycsepp a szeméből a nagy igyekezettől:


1 Comments:

Blogger szolyva said...

Olyan szép! :)

6:44 du.  

Megjegyzés küldése

<< Home