Mese habbal

Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.

csütörtök, március 26, 2009

Nagyszemű gyerek


1 Comments:

Blogger szolyva said...

Nagyon szép a szemetek, ezt meg kell hagyni, de mostmár kérünk valami mást. Pl.: ki tudja mondani, hogy paciló! Vagy azt, hogy nagynéni!! :)

8:47 du.  

Megjegyzés küldése

<< Home