Mese habbal

Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.

szerda, december 09, 2015

Kara csacsog:

- Az oviban is folyton dirigálnak, itthon is folyton dirigálnak, sehol se jó lenni.
- Hát, hol jó neked?
- Ajkán. Egyedül ott nem dirigál senki.

Címkék: