Mese habbal

Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.

kedd, január 06, 2015

Kara csacsog:

- Én ugorva is tudok futni. Meg úgy is, hogy közben fogom a fenekem.

- Annyira éhes vagyok, mintha egy pók megenne egy egész darazsat! Annyira éhes vagyok.

- Én egy teknősbéka vagyok. Csak farkam van, meg fejem, meg lábam.

- Legalább egy hete nem fagyiztam!! (januárban..)

Címkék: