Mese habbal

Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.

kedd, november 20, 2007

Mai jóság

Elrobogtunk ma egy unokáját sétáltató nagymama mellett a babakocsival:

- Ba, ba.
- Igen, ott a kicsi baba.
- Ki, ki.
- Ki viszi? Hát az anyukája. Vagy a bébiszitter, nem tudom, kicsikém.

Persze megint a terepszínű naci volt rajtam, meg bélelt Nike dzseki.