Mese habbal

Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.

kedd, október 26, 2010

Egyik szeme kék, a másik félig barna

Kattints a nagyításért, úgy jobban látszik.

1 Comments:

Anonymous Andi said...

a szemöldöke és az orra pedig mint az anyjáé

10:32 de.  

Megjegyzés küldése

<< Home