Mese habbal

Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.

kedd, szeptember 15, 2015

Kara csacsog:

- Szerintem nem kellene az autóban zenét hallgatnunk!
- De miért? Nem szereted ezt a zenét?
- De igen. És tudoood.. Ha ezt hallgatjuk, nekem muszáj lesz énekelnem!

Címkék: