Mese habbal
Mottó: három gyerek, tizenkilenc év, ezernyolcszáz poszt // Emlékkönyvnek szánom ezt a gyűjteményt a gyerekeimnek és magamnak is, hogy ne felejtsünk el semmit, ami egykor fontos volt. Fotók, videók, érzések, emlékek, nyers adatok, nyaralások, szülinapi ajándékok, karácsonyok, bizonyítványok, és minden egyéb, ami végig kíséri az életünket. Másnak nem szórakoztató, de nekünk az. (Eredeti mottó - 2007) egy tejszagú gyermek és egy vér/verejtékszagú bodyguard naplója.


3 Comments:
Talpig rózsaszínben? :)
Javaslom a monitorod beállításainak ellenőrzését a beszólogatás helyett. A pólója virágmintás, a nadrágja mályva árnyalatú, a cipője lila.
Óh, elnézést, nem beszólni akartam, szerintem irtó cuki. Akármilyen színűek is a ruhák, nagyon jól harmonizálnak! Csini benne :) (Legalábbis az én monitoromon.)
Megjegyzés küldése
<< Home